geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €500

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 124m2
Gjendja: E PA MOBILUAR
Kati: 11
Kate Gjithsej: 11
Info: Hapësirë parkimi / Garazh Ndërtesë e re Rinovuar
Qyteti: Tirane
Adresa: Farmacia 10
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Jepet me qira apartament 3+1+2 tek kompleksi Arlis tek farmacia 10. Apartamenti ka nje pamje te lire nga Jug-Perendimi. Jepet me qira sipas kerkeses se klienteve bosh ose i mobiluar. Eshte nje ndertim qe perfundon ne fund te muajit shkurt, godina eshte e gjitha me termoizolim e cila mundeson nje ambient banimi te fresket ne vere dhe te ngrohte ne dimer. Zona eshte teper e frekuentueshme, me te gjitha facilitetet qe ofron zona duke e bere jetesen tuaj teper komode. Gjithashtu ne çmim perfshihet edhe nje post parkimi, i cili eshte i disponueshem duke filluar nga muaji dhjetor 2022. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!


Postuar nga Andrea Pango / 04 Sep 22 16:30:02