geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €73,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 86m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 11
Kate Gjithsej: 11
Qyteti: Tirane
Adresa: Kavaja Street
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFRG162175 - Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 1+1 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone. Apartamenti ndodhet ne katin 11-te te nje pallati te ri, me dy ashensore dhe te mireadministruar. Apartamenti ka strukture perfekte, nje dhome gjumi te bollshme, salloni i ndenjes njekohesisht shume i bollshem me hapesire te mjaftueshme per pjesen e gatimit dhe te ngrenies, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar ne gjendjen qe eshte. Realisht mund te jete dhe nje mundesi mjaft e mire edhe per investim. Duke ju referuar cmimeve te zones, si dhe zhvillimit teper te madh qe zona ka pasur vitet e fundit realisht cmimi eshte okazional. Aksesi eshte mjaft i mire, lidhet me arteriet kryesore te Tiranes. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 11 Jan 22 02:30:02