geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €140,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 1
Siperfaqe: 137m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 2
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Naim Frashri
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL451796 - Tek 21 Dhjetori, prane Mozaikut te Tiranes, shitet apartament 3+1 me verande. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me 6 kate dhe organizohet 1 sallon te bollshem, 1 ambient gatimi te ndare, 3 dhoma gjumi, 1 verand te bollshme dhe 1 tualet me dritare. Aprtamenti eshte i investuar dhe shitet totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak te sherbimeve qe ofron per nje jetese sa me komode, ndodhet vetem 5 minuta nga qendra e Tiranes dhe shume prane zonave te kryesore te saj, eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ka akses ne rruget kryesore dhe linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !


Postuar nga Realdeal.al / 30 Jul 22 16:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto