SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €110,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 5
Siperfaqe: 160 m2
Kate Gjithsej: 2
Qyteti: Elbasan

Pershkrimi:

Shitet shtepi 2 kateshe. Ndertim i ri, me siperfaqe trualli 200 m2, me siperfaqe ndertimi: kati i pare 74 m2 i perbere prej 2 dhoma, sallon dhe banjo, ndersa kati i dyte 84 m2 i perbere nga 3 dhoma, ballkon dhe banjo. Gjithsej 158 m2. Oborri eshte me mur rrethues dhe i mjaftueshem per parkim mjeti, peme frutore, etj. Shtepia eshte ne gjendje te shkelqyer,e orientuar nga jugu, me cati bashkekohore dhe disponon certifikate te rregullt pronesie. Shitet per arsye emigrimi. Cmimi nen koston reale 110,000 euro.


Postuar nga Uesli / 22 Jul 21 02:30:02

Postuar nga

Uesli

Uesli

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce