geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €300

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 90m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Grigor Gjirokastriti
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFPB111575 - Ne nje nga zonat me te kerkuara Te Fusha E Aviacionit Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri te mireadministruar, me dy ashensore. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 90 m2 dhe eshte i organizuar ne nje sallon ndenje te bollshem me kend gatimi me vehte, dy dhoma gjumi, tualet me dritare, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar me te gjitha orendite dhe elektroshtepiaket e nevojshme per nje jetese komode. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje cka i mundeson drite natyrale dhe diellezim gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nga me te kerkuarat per shkak te hapesirave publike si bulevardi 1 kilometer i cili kompozohet nga hapesira te gjelberuara, kende lojrash per femije, kalceto, fusha basketbolli etj gjithashtu zona ka akses te mire duke qene shume prane 21 Dhjetorit, Zogut Zi, Rruges se Kavajes, Sheshit Shqiponja etj, dhe ofron te gjitha facilitetet e mundshme si shkolla, kopshte, cerdhe, universitete, supermarkete, bare restorante dhe disa linja transporti publik. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 13 Feb 22 07:30:02