geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €500

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 108m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Ndre Mjeda
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFRG161859 - Tek Kompleksi Magnet jepet me qira super apartament 2+1+2, i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te njeres prej godinave 10-kateshe te Kompleksit, i cilesuar si nje nder komplekset me te mira te viteve te fundit, qofte per zhvillimin infrastrukturor, por mbi te gjitha per cilesine e ndertimit. Administrimi, ambientet ndihmese, hapesirat e gjelberta, siguria i japin nje vlere te shtuar, element qe gjenden ne pak zona dhe projekte zhvillimore te ndertimit. Vete apartamenti ka nje strukture dhe kubature perfekte dhe te bollshme, e shoqeruar me nje orientim nga te tre drejtimet, Lindje-Veri-Perendim, qe i je ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti ka 2 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje, me kend gatimi dhe ngrenie, 2 tualete dhe nje ballkon. Cdo detaj lidhur me arredimin ka nje cilesi maksimale, qofte persa i perket mobiljeve, elektroshtepiakeve, parketi teper cilesor, kondicionimi multisplit me inverter dhe punime interiori teper cilesore. Njekohesisht si pjese e apartamentit eshte dhe nje Garazhd me siperfaqe 65 m/2 qe i shton nje vleren e qirase , ne rast te kerkesa te caktuara. Na telefononi ne nr. +355 67 403 2997 per informacion dhe vizite ne prone!!


Postuar nga Realdeal.al / 04 Aug 22 06:30:02