geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €260,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 195m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 9
Kate Gjithsej: 7
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga e Bogdanve
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFRG16220 - Tek Rruga e Bogdaneve pak minuta larg qendres se Tiranes, shitet super apartament 2+1+2, me mobilim bashkohor. Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me dy ashensor dhe punime super cilesore, shkalle me hapsire te bollshme te ekspozuara me dritare ndaj drites. Apartamenti eshte i organizuar ne sallonin me hapsire goxha te madhe i shfrytezueshem qofte per hapsiren e ndenjes por edhe te ngrenies, ndersa kuzhina e gatimit eshte hapsire me vete e ndare, me te gjitha pajisjet cilesore dhe dritare per ajrim. Pjesa e koridorit degezohet dhe dy dhomat e gjumit, ate matrimoniale e cila ka ballkon dhe tualet me vete, si dhe dhoma e femijeve e cila ka nje hapsire mjaft komode per dy femije. Njekohesisht koridori lidhet me tualetin tjeter dhe dy dhoma njera qe sheben si garderobe dhe tjetra si hapsire magazinimi, ku jane vendosur dhe sistemi i larjes dhe tharjes me elektroshtepiake te firmes Miele. I gjithe ambjenti eshte i arreduar me parket druri, sistemi i Chillerit, si dhe te gjithe mobilimet e nevojshme, per te qene nje apartament direkt i shfrytezueshem. Pjesa me e mrekullueshme eshte veranda qe ka nje hapsire prej 43 m2, e shfrytezueshme totalisht, qofte per ngrenie ne stinet e ngrohta por dhe per te shijuar pamjen e mrekullueshme te Tiranes. Orientimi i aprtamentit per vete siperfaqen qe ka prek pjesen veri-jug-lindje. Gjithcka duhet per nje jetese cilesore dhe komode e gjeni pikerisht ne kete super apartament. Per informacione te metejshme dhe vizite


Postuar nga Realdeal.al / 26 Jan 22 14:30:02