SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €75,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 60m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: 21 Dhjetori
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFA012292 - Tek 21 Dhjetori jepet shitet super apartament 1+1 i i investuar totalisht. Apartamenti ndodhet ne kati e 3-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Siperfaqja prej 60m2 organizohet ne nje planimetri te rregullt me sallon , kuzhine , dhome dhe 1 tualet . Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil modern dhe mjaft komod, ku ndodhen te gjitha pajisjet e nevojshme per nje jetese familjare dhe te rehatshme. Eshte i sapo investuar me parket cilesor druri, punime gipsi dekorative, dyer te reja shume cilesore, elektroshtepiaket te nje cilesie shum te larte, kondicioner etj. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane dyqaneve, marketeve, restorante, farmaci etj. Pr nj vizit n prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !


Postuar nga Realdeal.al / 21 Jul 21 19:30:02