geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €57,500

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 82m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Sotir Caci
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFS192488 - Ne rrugen Sotir Caci shitet apartament 1+1 me siperfaqe te madhe ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh me ashensor dhe shkalle me ndricim natyral. Apartamenti ka organizim si me poshte; korridori,tualet qendror, ambient ndenjie me dalje ne ballkon perballe ambiet gatimi i vecuar me dritare, dhome gjumi matrimoniale. Investimi i bere ne apartament eshte qe nga muret, patimini, grafiato salloni, gipset, leter muri, dyert dhe paisjet elektroshtepiake shume cilesore.Apartamenti ka orientim Lindje-Jug-Perendim dhe eshte ne proces hipotekimi.Zona ne te cilen ndodhet eshte e qete ,me ajer te paster,ka akses levizje me linje urbane,ka prane shkolle,kopesht,ambiente shplodhese ,bare,restorante dhe te gjitha fasilitet per jetese komode. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!


Postuar nga Realdeal.al / 07 Sep 22 12:30:03