geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €48,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 53m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane
Adresa: Bulevardi Gjergj Fishta
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFDN471968 - Tek Bulevardi Gjergj Fishta, prane Hotel Diplomat 2, shitet apartament 1+1 per investim ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i organizuar ne : korridor, sallon ndenje se bashku me ambient gatimi, dhome cifti dhe tualet me dritare. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Lindje dhe disponon dokument te rregullt hipotekor. Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per banim ku ka afer shkolla, universitete, supermarkete, linja urbani etj. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 13 Aug 22 19:30:01