geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €112,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 106m2
Gjendja: E mobiluar
Kate Gjithsej: 6
Info: Ballkon / Terracë Sobë / Kaminë Ndërtesë e re
Qyteti: Tirane
Adresa: Kisha Shen Leonora
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Në shitje apartament 2+1+1WC+2 Ballkone Mbi Kristal Center - Fiks te Parku Eleonorës - Sa Shkon te Market Aldi - Rruga Mustafa Matohiti - Tiranë
Pallati është vit ndërtim 2014 pallat 6 katësh me 4 hyrje për kat dhe me shkallë të gjera. Ashensori është 4 vendësh me çip. Pallati është i mirëmbajtur me administrator dhe pamje mbi qyetetin e Tiranës. Apartamenti është në katin e 3-të ose 2 Banim. Apartamenti shitet i mobiluar. Apartamenti ka planimteri shumë të mirë, ndriçim të mirë dhe pamje panoramike nga Tirana. Muret janë të lyera dhe të patinuara.Apartamenti është i shtruar me pllaka të mira salloni është i kompletuar me perde, tv plazëm, kënd kuzhina është me kundrabufe të mirë me sobë, pianurë aspirator. Dhomat e gjumit të kompletuara me krevat dhe dollape.Tualeti i mirë, me aspirator.

Të dhënat e ndarjes

- 1 Sallon + Kuzhinë
- 2 Dhoma gjumi
- 1 Tualet
- 1 korridor
- 2 Ballkone
- Sipërfaqe Total : 106 m2
- Sipërfaqe Përbashkët : 18.4 m2
- Sipërfaqe neto: 87.6 m2
- Sipërfaqe në hipotekë : 87.6 m2
- Kati : 3
- Pallat i Ri : 2014 vit ndërtimi
- Katet e Pallatit : 6

- Apartamenti ka goxha hapsirë lartësi dhe 2 ballkone të mëdhenj
- Zona është e qetë, familjare, ajëri pastër, çdo fasilitet i mundshëm është afër pallatit, parqe, dyqane, markete, supermarkete, minibashki, qendra Tregtare ( kristal center) universitete ( marlin barleti)
- Akses shumë të shpejt me transportin publik në zonë kalon linja urba


Postuar nga Tana Naco / 10 May 22 23:30:02

Postuar nga

Tana Naco

Tana Naco

Antarsuar në May 2022
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce