geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €57,000

Siperfaqe: 500m2
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Shitet toke ne Babrru, me siperfaqe 500 m2. Ka mundesi per zgjerim edhe me 300 m2, cka e ben te pershtatshme dhe te shfrytezueshme per aktivitete te ndryshme. Disponon Certifikate Pronesie. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni!


Postuar nga Andrea Pango / 22 Aug 22 11:30:02

Postuar nga

Andrea Pango

Andrea Pango

Antarsuar në February 2022
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce