OFROJ VENDE PUNE

Detajet e njoftimit

OFROJ VENDE PUNE | $2,000

Industria: Marketing
Pozicioni: Konsulent udhetimesh
Arsimi: E pa percaktuar
Mosha: E pa percaktuar
Oferta skadon: 26 May 2021
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

Kerkojme persona qe kan deshir te punojne te kene aftesi menaxhuese dhe drejtuese

Puna eshte nga shtepia ju mjafton nje pc dhe nje telefon lidhur me internetin

Te interesuarit tme kontaktojne ne whatsapp ne numrin +355684245050


Postuar nga Andrea tafani / 27 Feb 21 20:15:02