geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €300

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 100m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 2
Kate Gjithsej: 3
Info: Dupleks
Qyteti: Tirane
Adresa: Tregu Elektrik
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Apartament 2+1 me qira tek Tregu Elektrik, prane Kompleksit Grand!

Apartamenti organizohet ne ambient dite se bashku me kuzhinen,dy dhoma gjumi,1 tualet dhe nje korridor hyres
Ka nje siperfaqe totale prej 100 m2.
Apartamenti eshte pjese e nje vile prane Kompleksit Grand.
Preferohen familjarë.

Per me teper informacion, kontaktoni!! 


Postuar nga / 04 Nov 21 13:30:03

Postuar nga

Antarsuar në January 1970
Shiko njoftimet

Kontakto