geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €130,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 90m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 8
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Haxhi Kika
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEM251541 - Shitet super apartament 2+1 pane kompleksit Kika 2. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8 katesh i cili eshte ndertuar ne vitin 2016 dhe me nje administrim shume te mire,gjithashtu cilesia e ketij komplexi referuar termeteve te fundit eshte goxha cilesore pasi nuk ka pasuer asnje demtim. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes dhe ne nje prej komplekseve me te mira ne zone. Apartamenti ka nje planimetri perfekte duke filluar nga nje koridor te bollshem me pas dy dhomat e gjumit, nje tualet me hapesire te mjaftueshme si dhe nje dhome lavanterie me vete me pas kalon ne sallonin e apartamentit i cili fale orjentimit qe ka esht i ndricueshem me drit natyrale gjat gjith kohes, si dhe kuzhina e cila esht e pajisur me elektroshtepiake te markave me cilesore. Apartamenti ka nje investim te konsiderueshem dhe shitet plotesisht i mobiluar,gjithashtu bashke me apartamentin ne cmim eshte i perfshire dhe nje garazhd brenda kompleksit. Per me shume informacion na kontaktoni prane zyrave tona!


Postuar nga Realdeal.al / 14 Jan 22 13:30:02