geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €400

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 75m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 6
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Komuna Parisit
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe te fundit me ashensor , midis Komunes Parisit dhe Cristal Center. Organizohet ne nje korridor shperndares, 1 dhome ndenje, 1 dhome gatimi e vecuar, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe nje verande e rrethuar me gjelberim, si ambient clodhes. Zona eshte shume e frekuentuar dhe ka aksese te shumta per nje jetese sa me komode.

Per nje vizite ne prone apo per nje info me teper kontaktoni ne numrin e telefonit : 0694763092


Postuar nga Suela / 01 Aug 22 22:30:03