geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €50,250

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Siperfaqe: 67 m2
Kate Gjithsej: 1
Qyteti: Tirane

Pershkrimi:

OKAZION TE FUSHA E AVIACIONIT ...!! Shiten 2 apartamente 1+1 me nje siperfaqe 67 m2 secila ne katin e 5 ..!! NE NDERTIM ..!! Apartamentet shitetn te 2 bashke dhe ndodhen ne nje nga komplekset me te bukur te zones kompleksi TURDIU me punime cilesore me nje planimetri dhe orjentim shume te mire..!! SHITET PER NJE CMIM OKAZION 750 EURO m2 NGA 850 EURO m2 QE ESHTE CMIMI AKTUAL NE ATE KOMPLEKS. LIKUJDIM TOTAL ..!! Vetem per klientat qe njofin kompleksin..!! NXITONI TE PERFITONI NGA KJO OFERT ..!! www.pronareger.com Per me shum informacion na kontaktoni ne nr: 0694273672, 0692033335 Na vizitoni ne zyren tone, adresa: Prane ish ekspozites shqiperia sot, ngjitur me bar restorant E88, bulevardi Gjergj Fishta. REAL ESTATE REGER.


Postuar nga Agjensi imobiliare Reger / 26 Dec 21 18:30:02