geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €400

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 90m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 8
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Myslym Shyri
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFAK08311 - Tek Rezidenca INTER CO - SAT, ne rrugen Myslym Shyri, prane Albtelekom jepet me qira apartament 1+1 per banim ose zyra. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te dhe ka siperfaqe 90m, ku 60m jane banim dhe 30m verande. Apartamenti eshte i organizuar ne hapsire ndenje me ambient gatimi i cili eshte i mobiluar, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe verande e madhe. Rezidenca eshte ne nje zone perfekte te qytetit prane institucioneve kryesore qeveritare, gjyqsore dhe aktiviteteve te tjera te bisneseve te ndryshme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 14 Sep 22 22:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto