geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €155,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 300m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 8
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Astrit Losha
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEK381391 - Ne Astir Shitet Super Apartament 2+1+2 i Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet ne papafingon e nje pallati 8-katesh me ashensor dhe ka pamje te hapur nga te gjitha anet. Arredimi i brendshem eshte super komod dhe dhe i kuruar ne cdo detaj. Ne apartament eshte instaluar sistem ngrohje me kaldaj i cili eshte i lidhur me oxhakun qe ndodhet ne sallon, gjithashtu kemi te instaluar sistemin e kondicionimit multispliter. Apartamenti posedon nje verande prej 215 m2 e cila jep mundesi zgjerimi per hapesiren e banimit. Organizimi i brendshem i apartamentit eshte bere ne menyren me te mire te mundshme ku vihet re aksesi ne verande nga cdo dhome perfshire edhe tualetin kryesor. Te gjithe ambientet e apartamentit kane siperfaqe te bollshme. Apartamenti ka hyrje me korridor qe bene shperndarien ne dhoma, salloni i madhe i lidhur me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi njera me tualet te brendshem dhe tualeti kryesor. Gjithashtu apartamenti eshte i veshur me sistem kapot i cili i mundeson termoizolim si ne dimer edhe ne vere. Apartamenti ka orientim Lindje-Veri-Perendim e cila i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!


Postuar nga Realdeal.al / 03 Oct 22 13:30:02