SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €187,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 131m2
Gjendja: Pjesrisht e mobiluar
Kati: 10
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Him Kolli
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFKB431431 - Shitet apartament lukoz 2+1, n zemr t Tirans, tek Myslym Shyri. Apartamenti sht i organizuar me sallon ndenje i cili sht i bashkangjitur me ambientin e kuzhins , koridor e cili lidh dhomat e gjumit dhe tualitin qndror t apartamentit. Apartamenti ka siprfaqe totale 131m2, me hapsir t shfrtytzueshme 116m2. Ambienti sht i organizuar n sallon ndenje i cili sht i bashkalidhur me kuzhinn, dy dhoma gjumi, koridor, dy tualete dhe dy ballkone. Salloni i ndenjes dhe kuzhina e apartamentit sht e veshur me vetrat xhami e cila mund t hapet e gjitha pr t zgjeruar hapsirn e ambientit dhe ka dalje n ballkon. Dhoma martesore ofron privatsi dhe komoditet maksimal pasi mundson nj tualet personal n brendsi t saj si dhe nj ambient t vecuar pr garderobn. Tualeti i ksaj dhome sht i projektuar n mnyr avangadre me shum stil. Ky tualet ka edhe pllak dushi edhe vask hidromasazhi. Dhoma tjetr e gjumit, ka planimetri t rregullt dhe ofron dalje n nj nga ballkonet e apartamentit. Apartamenti ka nj tualet qndror i cili sht shum mir i investuar. I gjith apartamenti organizohet me koridor lidhs me cdo hapsir t apartamentit. Apartamenti sht shum i investuar me rifinitura t reja bashkohore. I investuar i gjithi me pllak Minili, e cila sht risi e vitit 2019, n tregun e ndrtimit. Kjo pllak jep ndjesin e parketit por sht m konkuruese n cilsi pasi sht m rezistente n pjesn e qndrueshmris dhe lagshtirs. Apartamenti sht i investuar me ndricim LED. T gjith driatret e apartamentit jan t veshura me Dopio Xh


Postuar nga Realdeal.al / 11 Feb 21 11:45:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto