SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €137,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 105m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 9
Kate Gjithsej: 9
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Nikolla Jorga
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFES522671 - Apartamenti Ndodhet n Zonn m t mir t Tirans,vetm 5 minuta larg nga Qndra. I ndodhur n katin e 9-t t nj pallati t ri t pajisur me ashnensor, me termoizolim dhe punime shum cilsor n hapsirat e prbashkta. Apartamenti ka nj planimetri perfekte me siprfaqe totale prej 105m2 i , i sapo riknstruktuar dhe i mobiluar me nj stil bashkkohor. Organizimi i tij sht si m posht: nj koridor i cili t lidh me sallonin e ndenjes dhe kndin e gatimit t vecuar, si dhe me dalje n ballkon. Vecoria e ktij apartamenti n hapsirat e dits sht vetrata e xhamit, e cilat i mundson apartamentit nj ndricim natyral n pjesn m t madhe t dits. Gjithashtu dhe pamja e lir sht mjaft relaksuese pr shkak t orientimit jug dhe lindje. N hapsirat e nats apartamenti disponon dy dhoma gjumi matrimoniale, me nj hapsir shum t bollshme dhe me nj investim cilsor. N apartament jan dy tualete t cilat jan t aksesueshme lehtsisht nga t gjitha ambientet. Momentalisht njri prej tualeteve sht prshtatur n depo pr nevojat e familjarve. Por mund t kthehet lehtsisht n gjndjen e tij t mparshme. Apartamenti sht rikostruktuar dhe dallohet lehtsisht parketi shum cilsor, instalimet elektrike dhe hidraulike t saporealizuara. Mobilimi sht me nj stil bashkkohor dhe shum mir i prshtatur me hapsira e apartamentit. Prfshin kuzhinn me t gjitha elektroshtpiaket cilsore, ambientin e ndenjs, dhomat e gjumit, si dhe hidrosanitaret shum moderne. Zona n t ciln ndodhet aprtamenti ofron t gjitha facilitetet e nevojshme si banka, market, restora


Postuar nga Realdeal.al / 13 Jan 21 22:45:02