geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €111,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 4
Tualete: 1
Siperfaqe: 101m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 4
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Tish Dahia
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFAL461693 - Shitet apartament 3+1 tek Komuna e Parisit. Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenje dhe 1 tualet me dritare. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 9-katesh. Apartamenti eshte i pajisur me dokumentacion te rregullt hipotekor. Ne kete apartament do te gjeni komoditetin dhe sigurine qe ju ofron pallati residencial i cili eshte i pajisur me kamera sigurie , me ashensor dhe me nje administrim shume te mire. Gjithashtu zona e Komunes se Parisit eshte zone qe ka akses ne rruget me kryesore te Tiranes, ka shkolla, kopshte, universitete supermarkete etj. Per me shume informacion ose vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 23 Aug 22 06:30:02