SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €79,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 67m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Viktor Eftemiu
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFAM24902 - Rruga Viktor Eftimiu, ne zonen e Blloku Vasil Shanto Shitet Apartament 1+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Perendim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje Pallati 6-katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 67 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku, Kuzhinn te vecuar, nje dhome Matrimoniale me hapsire te bollshme e orientuar nga Jugu, Tualet i madh me vask. Pallati ka dhe hapesire parkimi per banoret , gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe shitet i mobiluar. Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Perendim duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Nxitoni sepse cmim eshte okazion dhe Apartamente te tille shiten shpejt. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal !


Postuar nga Realdeal.al / 23 Feb 21 09:30:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto