geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €335,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 290m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Eduard Mano
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFA012303 - Te Kopshti Zologjik ne nje nga zonat me te kerkuara per banim shitet nje Penthause. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje Pallati 5 katesh i ndertuar ne vitet e fundit. Nese jeni duke kerkuar nje Zone te qete per banim kjo eshte idealja sespe lagjia eshte ndertuar ne vitet e fundit dhe ka Ndertesa te gjitha 4-5 kateshe me nje Intensitet te ulet Banoresh, nuk ka Trafik te Renduar, Aksesin e ka shume afer me Autostraden ose unazen e Madhe. Pallati ndodhet ne koder dhe cilesia e Ajrit eshte e paster shume Afer me Liqenin ku mund te dilni shetitje, afer edhe me Institucionet. Pallati ku ndodhet Apartamenti eshte ndertuar nga nje firme Ndertim Prestigjioze gje qe gartanton Cilesine dhe Sigurine per Banoret. Apartamenti mund te krahasohet me nje Vile duke nisur nga Hapesira 290 m2. Zona e Dites organizohet nga Sallon ndenje, Ambjent Gatimi dhe Ngrenie, Ambjent ndenje me Oxhak,dhe Tualet e gjithe Zona e Dites ka dalje ne nje Verande te Bollshme me pamje te lire nga qyteti. Zona e Nates Organizohet ne Dhomen Matrimoniale me Garderobe dhe tualetin me nje dalje ne nje Verande tjeter dhe 3 dhoma gjumi per femijet. Sistem Ciller Daikin, Panele Diellor me sistem Filtrash Uji,Termoizolim dhe Izolim Akustik, Vetrata triplex me Gaz, Sitemi Elektrik Inteligjent My Home, Garazh per 2 Makina etj. Orientimi i Ketij Apartamenti Fantastik eshte Lindje, Veri dhe Perendim. Apartamenti Disponom Certifikate Pronesie. Na kontaktoni per nje vizite ne prone.


Postuar nga Realdeal.al / 10 Oct 22 23:30:01