geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €63,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 105m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 4
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Alajdin Frasheri
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFSK051601 - Ne Shkoze, shitet super apartament 2+1+2 ne nje kompleksin rezidencial! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri te vitit 2019, te pajisur me ashensor dhe ka nje siperfaqe totale prej 64.4 m2. Organizohet ne nje sallon bashke me kendin e kuzhines me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete me dritare dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi cka i mundeson drite natyrale gjate pjeses me te madhe te dites. Aktualisht ne apartament nuk jane vendosur dyert e brendshme dhe pllakat, pasi jane lene ne zgjedhjen e klientit, por qe jane te perfshira tek cmimi. Cilesia e ndertimit eshte gjithashtu nje vecori qe e karakterizon kete apartament ku spikatet termoizolimi me materialet e fundit inovative, fasadat e medha dopjo xham te cilat mundesojne izolim termik dhe akustik, rrjeti hidraulik dhe hidrosanitaret, pllakat dhe dyert te cilat e kompletojne kete apartament per me se miri. Zona ne te cilen ndodhet ofron qetesine dhe distancen nga ndotja e qytetit por njekohesisht zona ofron facilitete si shkolla, kopshte, transport publik. Ky apartament vjen ne treg per vetem 600 euro per m2. Eshte mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim. Kontakto RealDeal Properties ne numrin e telefonit: +355 67 403 2997 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.


Postuar nga Realdeal.al / 07 Oct 22 18:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce