geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €110,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 147m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 7
Kate Gjithsej: 12
Qyteti: Tirane
Adresa: Kavaja Street
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFS192438 - Ne Rrugen e Kavajes shitet apartament 3+1+2 tualete ne katin e 7 te nje pallati 12 katesh me ashensor. Pallati eshte ndertim i viteve te fundit, mundesi shume e mire investimi . Apartamenti ka organizim si me poshte ; korridori,ambinet gatimi dhe ndenjie sebashku me dalje ne ballkon, dhome gjumi me fasade xhami dhe ndricim shume natyral , vazhdojme me nje korridor qe ndan 2 dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne disa zona te Tiranes,disa linja urbane dhe te gjitha fasilitetet per jetese komode. Apartamenti mund te jete mundesi e mire investimi nisur nga cmimi ashtu edhe per banim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!


Postuar nga Realdeal.al / 06 Aug 22 02:30:02