geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €39,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Siperfaqe: 75 m2
Kate Gjithsej: 1
Qyteti: Vlor

Pershkrimi:

Shitet shtpi e rregulluar,2+1 me dhoma t bollshme dhe me diell gjat gjithe dits,me ertifikat t rregullt pronsie,kati i 5. N krah t shkolls"Marigo Posio".Rruga"Fan Noli" 5 min nga Plazhi i Vjetr. 3 min nga posta e oles dhe tregu fruta perime,10 min nga Universiteti "Ismail Qemali".


Postuar nga Hasan / 03 Feb 22 15:30:02

Postuar nga

Hasan

Hasan

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce