SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €90,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 102m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Frosina Plaku
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFRG16272 - Shitet apartamant 2+1+2, prane 21 dhjetorit, rruga Frosina Plaku, pallat i ri, me ashensor . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 banimi, dhe eshte i organizuar me nje soxhorno te perbashket me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi + 2 tualete, njeri prej te cileve eshte me dirtare (ajrosje natyrale), ballkon. Apartamenti ka mobilim cilesor dhe komod, ofron mundesi parkimi. Zona ne te cilen Ndodhet apartamenti, ofron facilitete te shumta, dhe eshte shume e qete. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !


Postuar nga Realdeal.al / 24 Feb 21 01:15:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto