SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €183,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 102m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 11
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Dervish Hima
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFJT351233 - Shitet Apartamenti 2+1 i pozicionuar n nj nga zonat m prestigjoze dhe shum afr qendrs s Tirans. Ky Apartament sht nj investim i sigurt dhe i qndrueshm. Apartamenti sht i organizuar prej nj siperfaqeje 102 m2, ne katin e trete te nje pallati 11-katesh, ndertim i vitit 2006, te mireadministruar dhe pamje te pa-penguar nga lulishtja dhe stadiumi. Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi te vecuar, dy dhoma gjumi, 1 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti i sapo investuar ne pjesen e impiantit elektrik dhe hidraulik, rinovim dyshemeje me parket, zevendezim dyer dhe dritare, Aparamenti ndodhet ne nje zone mjaft dinamike, shume dimensionale, e rrethuar nga qendra biznesi, qendra kulturore, restorante, markete, parqe etj, Ambjenti ju ofron kushte ideale per banim, bashke me apartamentin ne cmime perfshihet dhe nje Garazhd 15 m2 posht pallatit. Mos e humbisni kete mundesi. Per nje vizite ne kete Apartament kontaktoni tani me Agjensine Imobiliare Real Deal 0674032997


Postuar nga Realdeal.al / 19 Feb 21 12:45:01