geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €92,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 85m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 8
Kate Gjithsej: 10
Qyteti: Tirane
Adresa: Kavaja Street
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEK381419 - Prane 21 Dhjetorit, Tek Square 21 Shitet Apartament 2+1, Orientim Perfekt. Mundesi e Jashtezakonshme Investimi. Bli apartamentin tend sot tek Square21 per te pakten 10000 Euro me pak. Oferta jone 1080 Euro/m2 nga 1200 Euro/m2 qe shet ndertuesi. Kompleksi me dizajn modern qe ndertohet ne rrugen e Kavajes prane minibashkise, ofron nje cilesi ndertimi qe ia kane zili edhe ndertimet me te njohura ne Tirane. Fasade e ventiluar per termoizolim perfekt. - Dritare me xhama termik tripleks _ Lartesia e apartamenteve 305 cm - Materiale ndertimi Gjermane - Materiale elektrike Italiane - Hidrosanitare incaso - Tubacione gati per sistem chiller - Lulishte dhe hapesira te perbashketa - Pishine e brendshme dhe SPA - Ashensore te shpejte dhe te bollshem - Pllaka dhe parket nga Brunes - Nese e blen per te banuar vete do kesh cilesine me te larte te jeteses ne Tirane. do sherbim qe te duhet gjendet rreth teje dhe mezi do presesh te kthehesh ne shtepi ku do gjesh luksin dhe rehatine. Nese e ble per investim ke garancine qe do ta japesh gjithmone me qira tek te huajt sepse ata preferojne Pishinen dhe qendren SPA. Square21 Nobis jane komplekse te vetme me pishine te brendshme. Kontakto menjehere ne numrin e telefonit 0674032997 per te perfituar nga oferta.


Postuar nga Realdeal.al / 04 Sep 22 18:30:03