SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €59,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 69m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 4
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Irfan Tomini
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFDN471977 - Ne Rrugen Irfan Tomini, prane shkolles 9-vjecare 26 Nentori, shitet apartament 2+1 per investim ne katin e 4-te te nje pallati ekzistues te mirembajtur. Apartamenti organizohet ne: korridor qe mundeson shperndarjen e ambienteve, dhome ndenje me dalje ne ballkon me orientim Jug, kendin e kuzhines te vecuar, 2 dhoma gjumi me hapesira te bollshme dhe nje tualet me dritare. Ne apartament jane kryer investime dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar ose jo ne varesi te kerkesave te klientit, cmimi eshte i diskutueshem. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te mundeson komoditet dhe te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode sic jane shkolla, kopeshte parqe etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 01 May 21 13:00:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto