SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €125,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 102m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 8
Kate Gjithsej: 9
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Fuat Toptani
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFIM09276 - Ne Rrugen e Elbasanit, ne rrugen Fuat Toptani Shitet Apartament 2+1 I Super Mobiluar. Ndertim i vitit 2018 ambienti eshte i sapo perfunduar dhe i pa banuar me pare. Struktura e ambientit: 1 sallon pritje dhe kuzhina e cila eshte e pajisur me elektroshtepiaket me te mira ne treg te brandeve Miele,Teka etj (lavastovilje, 3 kondicioner, frigorifer, sobe me pianur, etj). Dy dhomat e gjumit te areduara me shum stil (te shtruara me parket), 2 tualete te areduar ne menyre perfekte me pajisjet me te mira qe jane ne treg dhe 1 ballkon i madh me pamje nga kopeshti i madh i liqenit. Zona ku ndodhet ambienti eshte shume i qete dhe i sigurte dhe shume prane me disa ambasada te rendesishme. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 26 Jan 21 13:30:02