geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €75,500

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 89m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 10
Kate Gjithsej: 11
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga 5 Maji
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL452285 - Ne rrugen 5 Maji, shitet apartament 2+1 me cmim kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri qe pritet te perfundoje brenda 1 viti dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh dhe nje tualet me dritare. Pallati eshte nje ndertim me punime shume cilesore, me termoizolim per temperatura optimale ambienti gjithashtu dhe vetrata dhe dritare dopio xham per nje izolim sa me te mire akustik. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997


Postuar nga Realdeal.al / 22 Sep 22 23:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto