geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €102,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 1
Tualete: 1
Siperfaqe: 74m2
Gjendja: E MOBILUAR
Kati: 2
Kate Gjithsej: 5
Info: Ashensor
Qyteti: Tirane
Adresa: Liqeni i Thate
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Apartamenti ndodhet në katin e 2 në një objekt rezidencial me ashensor të pozicionuar afër stacionit të taksive, buzë Liqenit të thatë.
Organizimi: korridor hyrës dhe shpërndarës, ambjent dite me akses në një ballkon pamje nga Liqeni Thatë, kënd gatimi dhe ambjent ngrënie, dhomë gjumi matrimoniale me dalje në ballkon, 1 tualet.
Apartamenti shitet i mobiluar dhe aktualisht është i dhënë me qira.

Na kontaktoni për një vizitë në pronë:
📞0694370227 / 📞0694098578
HABITAT Real Estate Experts, orari 09.00-20.00


Postuar nga HABITAT Real Estate Experts / 18 May 22 13:30:07