SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €245,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 225m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 9
Kate Gjithsej: 9
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga e Elbasanit
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFKB431447 - Super mundsi investimi ! Shitet Pent House me siprfaqe totale 225 m2, n zonn m elitare t Tirans. Objekti ka siprfaqe t shfrytzueshme si apartament 138m2, me hapsir verande pr rreth 72m2. Ambienti i ksaj prone organizohet me tre dhoma gjumi, sallon ndenje i cili sht i integruar me ambientin e kuzhins, dy tualete, koridor lidhs dhe verand pr rreth gjith apartamentit e cila ka akses nga cdo dalje e ambienteve t shtpis. Apartamenti ka hapsir t bollshme, komode dhe tepr t menaxhueshme. Apartamenti nuk ka asnj hapsir t teprt t pashfrytzueshme. Prparsi i nj objekt i tipologjis Pent House, prtej siprfaqes luksoze q ofron sht edhe fakti se ka ndricim dhe ngrohtsi maksimale natyrale n cdo ambient t tijin n cdo or t dits. I gjith apartamenti sht i veshur me parket. Dritaret jan t veshura me dopio xham dhe grila t jashtme. Pjesa e verands sht e gjitha e veshur me cati druri. Pjesa e taracs ka termoizolim dhe investim maksimal. N apartament sht instaluar sistemi Chiller pr konidcionimin e ambientit. Apartamenti sht n objekt t ri, t viteve t fundit i ndrtuar me cilsi maksimale. Pamja q iu ofron ky Pent House sht unike. Objekti sht i veshur termoizolim dhe izolim akustik. Pallati i miradministruar dhe me dy ashensor bashkkohor. Ofrohet edhe garazhd , me hapsir me dy poste parkimi dhe cmim extra. Si PentHouse ashu edhe garazhdi disponojn dokumenta t rregullta hipotekor. Objekti n trsi nuk ka psuar as edhe nj dmtim nga trmeti. Pr m shum informacione ose nj vizit n pron na kontak


Postuar nga Realdeal.al / 13 Jan 21 21:30:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto