SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €124,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 95m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 9
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Frederik Shiroka
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL452121 - Prane 21 Dhjetori, ne rrugen Frederik Shiroka, shitet apartament 2+1 ne ndertim te ri. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale me tualetin e saj te personalizuar, nje dhome gjumi femijesh, nje tualet me dritare dhe nje ballkon ne te cilin kane dalje salloni i ndenjes dhe dhoma e femijeve. Pallati ka perfunduar ne vitin 2019 dhe ne eshte ne proces hipotekimi, ndertimit eshte nje ndertim cilesore me sistem termoizolimi cka mundeson temperatura optimale, gjithashtu dhe me vetrata dhe dritare dopio xham per nje izolim akustik cilesore. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me te mira te Tiranes per shkak te sherbimeve qe ofron per nje jetese sa me komode, aksesin ne linjat kryesore te autobusave urban, afersise me qendren e Tiranes prej vetem 5 minutash, dhe ka gjithashtu dhe supermarkete, bar kafe, restorante etj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997


Postuar nga Realdeal.al / 27 Mar 21 02:00:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto