geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €390,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 167m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 15
Qyteti: Tirane
Adresa: Bajram Curri Boulevard
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFS192468 - Ne Bulevardin Bajram Curri shitet apartament 3+1+2 tualete dhe 3 ballkone ne katin 5 banim ne nje ndertim te vitit 2018 te miremenbajtur me 3 ashensore.Per nga cilesia e ndertimit dallohet qe nga fasada e jashtme ,cilesia e pllakave, hidrosanitaret inkaso, dyert, dritaret dopio xham, sistemi i kondicionimit multisplit. Apartamenti ka organizim si me poshte ; korridori , tualeti qendror, kemi nje sallon me siperfaqe shume te madhe ku ka me vete ambient gatimi dhe perballe ambient ndenjie me dalje ne ballkon, vazhdojme ne nje korridor ku ndan ambientin e nates me 3 dhoma gjumi, 2 ballkone dhe 1 tualet. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne shume drejtime, Bllok, Qender, Rruga Elbasanit, ka te gjitha fasilitet per nje jetese shume komode. Apartamenti ka orientim Veri-Lindje-Perendim. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin 0674032997 !!!


Postuar nga Realdeal.al / 16 Jan 22 17:30:03