geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €600

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 110m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 5
Kate Gjithsej: 5
Qyteti: Tirane
Adresa: Bajram Curri Boulevard
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEA13095 - Prane Kafe Roma, Jepet Apartament me Qira per Zyra! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh, pa ashensor, dhe ka nje siperfaqe prej 110 m2. Eshte i organizuar ne 3 ambjente te bollshme dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i ndricuar mire dhe ndodhet ne zonen me strategjike per zyra.


Postuar nga Realdeal.al / 28 Sep 21 19:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto