Rezultatet: 20 nga 2174

€460
img
SHITET
Para nje jave

SAMSUNG S10 -5G 256GB (SI I RI) JO REFURBISH! R&R

SAMSUNG S10 PLUS 512GB (SI I RI) R R JO REFURBISH! JO VITRINE! JO I PAPERDORUR! R R MEM 8GB/128GB R AKSESORE OEM - COVER DHURATE! R R Ky produkt ka...

€290
img
SHITET
Para nje jave

SAMSUNG NOTE 4 SM-N910V 4G ''PERFEKTE''10 10 290 E

SAMSUNG NOTE 4 SM-N910V 4G ''PERFEKTE'' 10 10 300 EURO R R MEMORIA 32 GB R R NGJYRA BLACK R R SHOQEROHET ME AKSESORE OEM R R SHOQEROHET ME FATURE ...

€120
img
SHITET
Para nje jave

ZHIYUN SMOOTH 4 (NE KUTI TE PAHAPUR) SASI E LIMITU

For Smartphones up to 7.4 oz R Large Left-Side Focus/Zoom Wheel R Quick-Response "PhoneGo" Mode R Dolly/Zoom "Vertigo" Effect Mode R Control Select Ph...

ALL0
img
SHITET
Para nje jave

DELL INSPIRION 15 (SI I RI) i3G4 8 120SSD

DELL INSPIRION 15 (SI I RI) OKAZION R R Per te gjithe klientet e kartes PRIMA te BKT jepet mundesia e pageses deri ne 3 keste pa interes! R Mundsi pa...

€670
img
SHITET
Para nje jave

LENOVO THINKCENTER P500 (SI I RI) E PERSHTATESHME

CPU XEON E5-2603 V3 CPU 1.6 HEZA CORE R RAM 32 GB DDR3 ECC R HDD 250 GB SSD R HDD 1TB 7200 RPM R GPU K2200 4 GB DDR5 DEDIKUAR R WINDOWS 7 PROFESIONAL ...

ALL0
img
SHITET
Para nje jave

LENOVO THINKPAD T431S ''PERFEKTE'' i5 8 250SSD SIM

LENOVO THINKPAD T431S ''PERFEKTE'' R R CPU i5 3337U 1.8 GHZ TURBO 2.7 GHZ R RAM 8 GB DDR3 R HDD 250 GB SSD R GPU HD4000 2GB R WEBCAMERA- USB 3.0- THU...

ALL0
img
SHITET
Para nje jave

ASUS CHROMEBOOK 202SA (NEW BOX) SUPER OKAZION

Per me shume klikoni linkun e meposhtem! R R https://www.asus.com/us/Commercial-Laptops/ASUS-Chromebook-C202SA/specifications/ R R R Ky produkt ka ...

ALL8,500
img
SHITET
Para nje jave

Ekran per Samsung Note 3

Artikulli eshte i ri, i paprdorur, i pa hapur dhe i padmtuar n paketimin e tij origjinal. Transporti |Nepermjet Postes Shqiptare brenda 24-72 h Page...

ALL28,000
img
SHITET
Para nje jave

NINTENDO SWITCH LITE (NEW BOX) 28000 LEK

R R Ky produkt ka 6 Muaj Garanci! R R R&R" Computer Service. Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane R Tel: +355 69 43 39723 R Mail:[email protected] R Web:crs....

€90
img
SHITET
Para nje jave

HP COMPAQ 6000 2.6QUAD 4 250 2GB R&R

HP COMPAQ 6000 (sasi e limituar) R R E pershtacme per punime grafike Autocad ,3Dmax,Photosho etj R R Ky produkt mund te merret me keste! R R CPU 2...

ALL39,000
img
SHITET
Para nje jave

ASUS VIVOBOOK S500C i5G3 8 120SSD 500GB 2GB

ASUS VIVOBOOK S500C R R CPU i5- 3317U TURBO 1.7 GHZ TURBO 2.6 GHZ R MEM 8 GB DDR3 R HDD 120 GB R HDD 500GB R GPU HD4000 R SCR 15.6 HD LED TOUCHSCREEN...

ALL14,999
img
SHITET
Para nje jave

Karrige per Lojra Gaming Chair White Shark Kings T

- sjell rehati dhe eleganc n shtpin apo zyrn tuaj - jastek i bute i mbushur per rehati dhe mbeshtjellje te qafes - rregullimi pneumatik i lartesise ...

ALL0
img
SHITET
Para nje jave

DELL INSPIRION 15-7000 TOUCHSCREEN 4K i7 16 250 4G

DELL INSPIRION 15-7000 TOUCHSCREEN 4K R R -CPU i7 5500U 2.4 GHZ TURBO 3.0 GHZ R -RAM 16 GB DDR3 R -HDD 250 GB SSD R -GPU HD5500 4GB R -GPU R7-M270 4G...

ALL0
img
SHITET
Para nje jave

DELL LATITUDE 3480 (SI I RI) i5G7 8 250SSD R&R

-CPU i5-7200U TURBO 2.4 GHZ TURBO 3.1 R -MEM 8 GB DDR4 R -HDD 250 GB R -GPU INTEL HD GRAPHIC R -SCR 14 INCH HD LED R -CAMERA - USB 3.0 -ETHERNET- HDMI...

ALL0
img
SHITET
Para nje jave

IPAD III RETINA 64 GB 4G '' PERFEKTE''

IPAD III RETINA 64 GB 4G '' PERFEKTE'' 29.000 LEK R R R MEMORIA 64 GB R R MGJYRA E ZEZE R R WIFI - 4G LTE R R SHOQEROHET ME AKSESORE OEM R R COV...

ALL25,000
img
SHITET
Para 2 javesh

HP 250 G3 (SI I RI) 2.1DC 4 500GB 1.7GB (SI I RI

HP 250 G3 (SI I RI) R R CPU N2840 2.2 GHZ DUAL CORE R RAM 4 GB DDR3 R HDD 120 GB SSD R GPU HD INTEL 1.7 GB R SCR 15.6 HD LED R WEBCAMERA- USB 3.0 - H...

ALL0
img
SHITET
Para 2 javesh

ACER TRAVELMATE P455 ''PERFEKTE'' i5G4 8 500GB

ACER TRAVELMATE P455 R R CPU i5 4200U 2.2GHZ TURBO 2.7 GHZ R RAM 8 GB DDR3 R HDD 500 GB R GPU HD4600 2 GB R WEBCAMERA - USB 3.0 - HDMI - KEYBOARD LED...

ALL0
img
SHITET
Para 2 javesh

COVER ONE PLUS 6-7-8 PRO + HUAWEI MATE 20-30-40

COVER ONE PLUS 6-7-8 PRO + R R HUAWEI MATE 20-30-P40- P30-P30 PRO ETJ R R XIAOMI MI 10 5G ETJ R R R&R Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavajes. Ti...

ALL0
img
SHITET
Para 2 javesh

Lenovo Yoga 510 i3G6 8 250SSD 4GB R&R COMPUTER

LENOVO YOGA 510 LAPTOP - TABET TOUCHSCREEN (si i ri) R R CPU i3 6100U 2.3 GHZ GENERATA 6 R RAM 8 GB DDR4 R HDD 250 Gb SSD R GPU HD520 4 GB R WEBCAMER...

€135
img
SHITET
Para 2 javesh

AIRPODS 2 & PRO NEW R&R COMPUTER 135 EU -220 EU

AIRPODS GEN 3 PRO (SASI E LIMITUAR) R R R "R&R" Computer Service Rr Islam Alla Rr Kavajes. Tirane R Tel: +355 69 43 39723 R Mail:[email protected] R Web:c...