geniuService shpk, VOIP.

Rezultatet: 20 nga 2237

ALL5,500
img
SHITET
Para 5 ditesh

SHITET Multimetër Automatik Dixhital Profesional MD-420, Prodhim Cek.

SHITET Multimetër Automatik Dixhital Profesional MD-420, Prodhim Cek. Sherben për mirëmbajtjen e pajisjeve elektrike, Ka një gamë të gjerë ma...

ALL3,500
img
SHITET
Para nje jave

SHITEN KARRIKE METALIKE PER ZYRA.

SHITEN KARRIKE METALIKE PER ZYRA. Te mirembajtura dhe ne gjendje shume te mire. Bazamenti metalik dhe ndenjesja me sfungjer dhe e mobiluar me beze ne ...

ALL9,999
img
SHITET
Para nje jave

SHITET KARRIKE ZYRE ME RROTA.

SHITET KARRIKE ZYRE ME RROTA. Eshte e mirembajtur, e paster dhe ne gjendje shume te mire. Bazamenti ne ngjyre te zeze dhe me ndenjese me sfungjer te m...

ALL58,000
img
SHITET
Para nje jave

SHITET TAVOLINE ZYRE PER MBLEDHJE ME 6 KARRIKE DRURI.

SHITET TAVOLINE ZYRE PER MBLEDHJE ME 6 KARRIKE DRURI. Masa e tavolines 2x0.8 m, me material entjev. E mirembajtur dhe ne gjendje shume te mire. Me ngj...

€180
img
SHITET
Para nje jave

SHITET BICIKLETE FITNESI PER NE SHTEPI MARKE PROFESIONALE JKF.

SHITET BICIKLETE FITNESI PER NE SHTEPI MARKE PROFESIONALE JKF. Eshte shume pak e perdorur. Ka 8 shkalle force, (marshe), me system magnetik. Super efi...

ALL390
img
SHITET
Para 3 javesh

SHITEN QESE PLASMASI EKOLOGJIKE ME TRASHESI 180 Mikron ME 3 MASA. 57x37 cm, 46x46 cm dhe 38x38 cm

SHITEN QESE PLASMASI EKOLOGJIKE ME TRASHESI 180 Mikron ME 3 MASA. 57x37 cm, 46x46 cm dhe 38x38 cm. Per paketime dhe ambalazhime te ndrysheme ne masa n...

ALL650
img
SHITET
Para 3 javesh

SHITEN QESE PLASTIKE PER VAKUM me SUPEROFERTE 650 lek/Kg.

SHITEN QESE PLASTIKE PER VAKUM me SUPEROFERTE 650 lek/Kg. Per ruajtje te produkteve ushqimore. Procesi i vakumosies realizohet nga Aparati elektrik i...

ALL1,500
img
SHITET
Para 3 javesh

PRINTER ME DY RRESHTA PER ETIKETA ARTIKUJSH.

PRINTER ME DY RRESHTA PER ETIKETA ARTIKUJSH.Shume e perdorsheme ne dyqane, zyra, rrjete marketesh dhe fabrika prodhimi. Pistoleta Printer model MX-660...

€1,500
img
SHITET
Para 4 javesh

në dispozicion kotele savana, serval dhe karacal

Përshëndetje ose mirëmbrëma të gjithëve, Karacalcaracat ynë ka nderin t'ju informojë se kemi në shitje kotele serval, savannah dhe caracal. N...

€169
img
SHITET
Para 4 javesh

SHITET BICIKLETE FITNESI MARKE PROFESIONALE “MB 35 HP” NE SUPER GJENDJE.

SHITET BICIKLETE FITNESI MARKE PROFESIONALE “MB 35 HP” NE SUPER GJENDJE. Me 8 shkalle force, (marshe), Me system magnetik. Super efikase per elemi...

ALL4,999
img
SHITET
Para 4 javesh

SHITET MINI TAVOLINE, PER AMBIENTE TE VECANTE DHE INTIM. Gjendje Magazine. Materiali Entiev cilesor.

SHITET MINI TAVOLINE, PER AMBIENTE TE VECANTE DHE INTIM. Gjendje Magazine. Materiali Entiev cilesor. Ne ngjyre Bezh. Masat e TAVOLINES: Gjatesia 56 cm...

ALL9,999
img
SHITET
Para 4 javesh

SHITET KARRIKE ZYRE ME RROTA

SHITET KARRIKE ZYRE ME RROTA. E perdorur vetem 15 dite. Me krahë te rehatshem, strukturë e kromuar, rrjetë dhe tapiceri tekstili, boje qielli. Mbes...

ALL15,000
img
SHITET
Para 4 javesh

SHITET: MAKINE AUTOMATIKE PER PRERJE PELHURE PER RROBAQEPSI.

SHITET: MAKINE AUTOMATIKE PER PRERJE PELHURE PER RROBAQEPSI. Perdoret ne rrobaqepesi te vogla dhe te medha. Makiana eshte e Klasit CZD-3. Fuqia 550 W....

ALL23,000
img
SHITET
Para nje muaji

SHITET TAVOLIN INOKSI 2x1 m ME 3 KATE BAZAMENT PERDORIMI.

SHITET TAVOLIN INOKSI 2x1 m ME 3 KATE BAZAMENT PERDORIMI. E perdorsheme per cdo aktivitet sherbimi, riparimi, prodhimi e paketimi. Bazamenti kryesor s...

ALL9,999
img
SHITET
Para nje muaji

SHITET PISTOLET ME AJER TE NXEHTE ME EKREN LCD “METABO” MODEL HE 23-650 Control, Prodhim Gjerman.

SHITET PISTOLET ME AJER TE NXEHTE ME EKREN LCD “METABO” MODEL HE 23-650 Control, Prodhim Gjerman. Aparati eshte pothuajse i RI. Te dhenat: Vëlli...

€15
img
SHITET
Para nje muaji

SHITEN SOXHELINO PER FEMIJE PRODHIME EVROPIANE.

SHITEN SOXHELINO PER FEMIJE PRODHIME EVROPIANE. Artikuj te prodhuara nga kompani te njohur Evropiane per cilesi te larte dhe ne perputhje me rregulla...

€7
img
SHITET
Para nje muaji

SHITET CANTE SHPINE PER FEMIJE KOPSHTI, E RE

SHITET CANTE SHPINE PER FEMIJE KOPSHTI, E RE. Shume e perdoreshme per femije ne moshe 2-4 vjec per te mbajtur sende qe i nevotiten me vete kudo ku sh...

ALL2,000
img
SHITET
Para nje muaji

SHITEN TELEFONA PER NE SHTEPI E ZYRA DHE NJE ABAZHUR ZYRE.

SHITEN TELEFONA STATIK PER SHTEPI DHE ZYRA DHE NJE  ABAZHUR PER STUDIO E ZYRA PROJELTIME. Telefonat portativ jane te markave: “PANASONIK” dh...

€18
img
SHITET
Para nje muaji

SHITET NJE KARRIKE LEKUNDESE PER FEMIJE

SHITET NJE KARRIKE LEKUNDESE PER FEMIJE. E pastruar dhe e dezifektuar. Ne shitje per momentin eshte vetem karrikja me ngjyra boj qielli. Ne gjendje sh...

€20
img
SHITET
Para nje muaji

SHITET LLAMBE PROJEKSIONI PER FEMIJE

SHITET LLAMBE PROJEKSIONI PER FEMIJE. Ne kuti e paperdorur. Projeksoni qetesues qe krijon llamba ne tavan per beben jep pamjen e qiellit vezullues par...