OFROJ

Detajet e njoftimit

OFROJ | ALL50,000

Industria: Telekomunikacionit
Pozicioni: Operator/e
Arsimi: Gjimnaz
Mosha: E pa percaktuar
Oferta skadon: 25 Nov 2020
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga e Kavajës, Tiranë te banka Raiffeisein
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Kerkohen operator/e me eksperience Outbound telefonia dhe luce/gas multibrand.
Ofrohet:
*Full time me rroge fikse 30.000 Lek + kontrata dhe bonuse te kenaqshme
* Kontrate sipas ligjit
Ambjent komod, energjik dhe pozitiv.
Nxitoni te jepni nje interviste prane kompanise tone dhe te beheni pjese e trajnimit te rradhes.
Te interesuarit te na shkruajn ne:
📱 FB: https://www.facebook.com/unioncontact.al/
📱 INSTA: https://www.instagram.com/union_contact/
CEL 📱: 0696668515 MAIL 📧: [email protected]
ose ju mirepresim prane zyrave tona ne qender ne fillim te rruges Kavajes te banka Raiffeisein kati 6


Postuar nga Union Contact / 01 Mar 21 15:15:02