SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €75,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 94m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 2
Kate Gjithsej: 8
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Don Bosko
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFXK482506 - Ne Don Bosko, prane Kishes, shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te teknik te nje pallati 8-katesh i mireadministruar. Organizohet ne korridor i cili ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi dhe nje tualet i perbashket. Apartamenti ka orientim Veri-Perendim duke patur ndricim natyral ne pjesen me te madhe te dites. Apartamenti shitet totalisht i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet ka akses levizje ne hyrje dhe dalje te qytetit duke patur prane institucione te ndryshme , shkolla, kopshte dhe te gjitha fasilitetet per jetese komode. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne numrin +355674032997 !!!


Postuar nga Realdeal.al / 20 Apr 21 07:15:01