geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €70,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 8
Siperfaqe: 180 m2
Kate Gjithsej: 2
Qyteti: Lezh

Pershkrimi:

Shtepia ndodhet ne Balldre,Lezhe . Esht 180m2 gjithsej ka dhe 800m2 oborr . Punime shum cilesore . Sistem ngrohje te instaluar . Uje te pishem 24 or . etj etj Shitet per arsye emigrimi . Shtepia esht me te gjitha letrat . Vetem telefonata serioze . Cmimi 70.000 . Tel : 00355693749972


Postuar nga Andrea / 17 Mar 22 11:30:01

Postuar nga

Andrea

Andrea

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce