JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | ALL27,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 110m2
Gjendja: E PA MOBILUAR
Kati: 1
Kate Gjithsej: 2
Info: Dupleks
Qyteti: Tirane
Adresa: Prane restorant Fresku, Linze ,Dajt
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

Jepet duplex me qera ne prane restorant Fresku, investim i 2020 i paperdorur me pare. Ambjenti nuk eshte i mobiluar, ka 2 tualete, 2 dhoma gjumi si edhe dhome ndenje te bollshme dhe me shume ndricim. Zona eshte e qete dhe ka shume prane stacionin e autobusit


Postuar nga Ori shahinaj / 10 Feb 21 11:15:01

Postuar nga

Ori shahinaj

Ori shahinaj

Antarsuar në January 2021
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce