geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €71,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 2
Siperfaqe: 122m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 6
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Shyqyri Peza
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFFL451756 - Ne Allias, prane Shkolles Bajram Curri shitet apartament 3+1 me hapesira te bollshme. Apatamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues te mireadministruar dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Salloni ka dalje ne nje verande qe te ofron nje pamje te lire fantastike dhe duke qene se ka orientim Lindje ka dhe shume drite. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone qe te ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per jetese sa me komode sic jane shkolla, kopshte, parqe, supermarkete etj. Per me teper informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 04 Dec 21 06:30:02