geniuService shpk, VOIP.
SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €31,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 3
Tualete: 1
Siperfaqe: 76.4m2
Gjendja: E mobiluar
Kate Gjithsej: 4
Qyteti: Cërrik

Pershkrimi:

Shitet: SHTEPIA 2+1 , me siperfaqe 76.4 meter katror, ne katin e katert te nje pallati , mbas fushes se sportit ne Cerrik.

Guzhina dhe njera nga dhomat , ajo e gjumit jan nga 20 meter katror.

Shitet me te gjitha plackat dhe orendit egzistuse.

Shtepia, eshte e rreguluar me te githa kushtet
bashkekohore, nga pllakat, dritaret, dyert, patinimi i mureve ,grilat etj....

Eshte pallati me i ri i ndertuar ne vitet e fundit te prishjes se sistemit , pra rreth vitit 89, 90

Lagja e pallatit eshte e gjitha ne planin e rregullimit te qytetit, ka filluar dhe eshte ne perfundim e siper, si shtrimi i rrugeve rreth pallateve, por dhe gjelberimi me lulishte i lagjes....

Uji dhe dritat jane 24 ore pa nderprerje.

Shtepia disponon dekumenta te rregullta : CERTIFIKAT PRONESIE, te nxjerr ne : 14/11/2018.

Cmimi i shitjes eshte: 31.000 Euro,


Postuar nga iweb.al / 12 Oct 22 00:30:02

Postuar nga

iweb.al

iweb.al

Antarsuar në October 2020
Shiko njoftimet

Kontakto

Fjale kyce