geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €500

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 138m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 6
Kate Gjithsej: 7
Qyteti: Tirane
Adresa: Don Bosco
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFEA13616 - Ne Rrugen Don Bosko, ne nje kompleks te ri shume cilesor dhe te mireadministruar, jepet me qira super apartament 2+1+2! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 dhe ka nje siperfaqe prej 138 m2, i organizuar ne nje ambjent ndenje te bollshem me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone shume te gjere dhe me orjentim ideal plot drite. Apartamenti eshte i mobiluar i gjithi, i pajisur ne menyre shume te kendshme me te gjitha kushtet e nevojshme. Ka fasade te ventiluar (termoizolim). Kompleksi ku ndodhet dhe zona gjithashtu, ofrojne te gjithe facilitetet e jeteses se perditshme, si farmaci, markete, dyqane etj. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Real Deal +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 01 Feb 22 11:30:01

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto