geniuService shpk, VOIP.
JEPET ME QERA

Detajet e njoftimit

JEPET ME QERA | €500

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 110m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 3
Kate Gjithsej: 11
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Qemal Stafa
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFOB102667 - Ne qender, prane "Prokurorise Pergjithshme:" ne nje pallati te ri te mireadministruar dhe me sistem sigurie jepet apartamant 2+1 me qira. Apartamenti eshte i organizuar ne menyre perfekte: Ne hyrje te tij eshte salloni super i arreduar me mobilim modern dhe kuzhina e kompletuar. Te gjtiha elektroshtepiaket jane nga firmat me te njohura dhe shume mire te mirembajtura. Dy dhomat e gjumat, matrimoniale dhe e femijeve, jane te kompletuara.Tualeti eshte i organizuar ne 2 pjese. Apartamenti ka 2 ballkone te bollshem dhe me pamje te lire. . Palalti ka nje hyrje te mirembajtur me nje ashensor . Ne cmim eshte i perfshire edhe nje post parkimi ne pallat.Per te realizuar nje vizite ne prone kontakto tani ne nr e kontaktit +355 67 403 2997.


Postuar nga Realdeal.al / 24 Jul 22 14:30:03

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto