SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €136,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 1
Siperfaqe: 85m2
Gjendja: E pa mobiluar
Kati: 6
Kate Gjithsej: 9
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga e Elbasanit
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFAM24851 - Rruga e Elbasanit , ne krah te Stadiumit Qemal Stafa, Parisit Shitet Apartament 2+1 me Strukture te rregullt dhe me orientim Fantastik Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje Pallati 9- katesh te mireadministruar , me Siperfaqe te brendshme 84.6 m2 (neto) dhe eshte i organizuar ne nje Sallon te bollshem sebashku me Kuzhinn me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me hapesira te bollshme e orientuar nga Jugu, Tualet i madh dhe dy ballkone . Gjithashtu zona ofron facilitete te shumta si Supermarkete, Farmaci, Linje Urbani, Restorante, etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt Hipotekor. Apartamenti shitet i pamobiluar . Orientimi i Apartamentit eshte Jug-Lindje duke ofruar ndricim shume te mire natyral. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni me Agjensine Imobiliare Real Deal !


Postuar nga Realdeal.al / 26 Jan 21 02:00:01