SHITET

Detajet e njoftimit

SHITET | €97,000

Kuzhine: 1
Dhoma: 2
Tualete: 2
Siperfaqe: 110m2
Gjendja: E mobiluar
Kati: 2
Kate Gjithsej: 6
Qyteti: Tirane
Adresa: Rruga Idriz Dollaku
Drejtimet > Google Map

Pershkrimi:

REFAD231469 - Shitet apartament fantastik 2+1+2 ne zonen e Ali Demit, ne katin e dyte te nje pallati te ri 6 katesh, te pajisur me ashensor dhe te mireadministruar, me siperfaqe 110 m2 dhe orientim Veri-Perendim. Apartamenti ka strukture teper te regullt dhe organizohet ne: sallon ndenie me kuzhine te vecuar dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, dhe dy tualete ku njeri prej te cileve ndodhet ne nje nga dhomat e gjumit dhe disponon dritare. Ambienti ka hapesira te konsiderueshme dhe kubature teper te regullt, gjithashtu ne apartament jane bere shume investime duke filluar qe nga mobilimi teper cilesor, sistemi ajrimit me kondicioner, vetrata xhami cilesore etj. Apartamenti shitet vetem i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me te qeta ne Tirane dhe njekohesisht ofron dhe shume facilitete si psh: shkolla, kopshte, qendra shendetesore, banka, bare etj etj. Per nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997 !!


Postuar nga Realdeal.al / 03 Feb 21 16:30:02

Postuar nga

Realdeal.al

Realdeal.al

Antarsuar në November 2020
Shiko njoftimet

Kontakto